O nás

Delikátne kúsky od nás pre Vás

Delikátne kúsky od nás pre Vás

Delikates je tu pre vás už od roku 2006.
Začínali sme ako špecializovaná darčeková pre- dajňa, ktorá zákazníkom už od začiatku prinášala kvalitnejšie výrobky a značky, ktoré nikde inde v meste nekúpili. Našou špecialitou boli a dodnes aj sú darčekové koše a aranžérstvo sladkostí. Zákazníkov bolo stále viac, a tak sme sa rozhodli rozšíriť našu činnosť o veľkoobchod s čokoládo- vými produktmi. Rok 2009 nám ale okrem veľ- koobchodu priniesol aj ďalšiu sladkú novinku. Na slovenský trh sa vďaka nám dostala talianska značka DULCIOLIVA. Naša láska k Taliansku a chuť Slovákov na talian- ske cukrovinky sa však nedala nasýtiť. Pribúdali ďalšie značky sladkostí od talianskych výrob- cov a teraz mnohé z nich zastupujeme ako hlavný
partner, dovozca a distribútor pre celé Slovensko.

Pre maškrtné jazýčky aj proti smädu

Poznáte ten pocit, keď máte chuť na sladké? Alebo Vás prepadne neutíchajúci smäd? My Vám s tým pomôžeme. Máme pre Vás najrôznejšie sladkosti, cukríky, čokolády, žuvačky, ale aj nealko nápoje a minerálky. Nič Vám nebude chýbať.

Pre gurmánov aj k sviatku

Pre tých, ktorí si radi vychutnajú šálku kvalitnej kávy či čaju, máme v ponuke kávy a čaje rôznych značiek a druhov. Kávu Vám na požiadanie radi aj zomelieme. Nájdete u nás takisto aj cigary, alkohol, bežne dostupné i drahšie vína, destiláty, ako aj exkluzívne fľaše k okrúhlemu výročiu. Slávi Váš priateľ či príbuzný 40-ku, 50-ku, či 60-ku? Potom máte ideálny darček!

Pre hladných i na oslavu

Ak Vás prepadne hlad a nie ste práve doma, nemusíte čakať na jedlo v reštaurácii. U nás dostanete chutné obložené bagety, ktoré Vás rýchlo zasýtia. A môžete si dať aj dezert! V našej ponuke nájdete zákusky najrôznejších druhov a chutí. Organizujete oslavu? Zájdite k nám a vyberte si,torty na objednávku sú našou špecialitou.

Kamenná predajňa

Maličká kaviareň i cukráreň v jednom má skvelú atmosféru a káva, ktorú hosťom ponúkame, patrí medzi tie najlepšie na talianskom trhu.
Ku kávičke si u nás môžete dať aj vynikajúce zákusky a ak si budete chcieť niečo uchmatnúť aj domov, stačí si vybrať z obrovskej ponuky tých najzaujímavejších delikates z celého sveta.

Darčekové koše, zákusky a torty na objednávku

Chystá sa u vás oslava, svadba alebo sa vám len nechce piecť? Prijímame objednávky na zákusky a torty podľa aktuálnej ponuky nášho dodávateľa. Zastavte sa a príďte si vybrať.
Ak chcete ako darček niečo trvanlivejšie, máme pre vás aj darčekové balenia a koše na rôzne príležitosti – jubilejné, svadobné či detské. Takisto vám radi pripravíme kôš podľa želania na objednávku. Ak sa ponáhľate, vyberte si priamo v predajni hotový darčekový kôš a môžete ísť ihneď blahoželať.
Koše takisto dovážame priamo k zákazníkovi – vo Zvolene, Banskej Bystrici a v okolí je dovoz zadarmo, pri odľahlejších častiach Slovenska s poštovným podľa dohody.

DO E-SHOPU

Náš team

Náš tím sa stará už niekoľko rokov o našich zakazníkov a to ako v našej kamennej predajni a tak isto aj vo veľkoobchode.
Tento rok sme mali potrebu rozšíriť našu pôsobnosť o e-shop, aby sme sa ešte viac približili k Vám- zákazníkom a postarali sa o Vaše pohodlie.

Teraz si jednoducho a rýchlo objednáte naše darčekové balenia a exkluzívne produkty až k Vám domov. Preto nás neváhajte kontaktovať a využiť naše služby na webe.

Naše služby

Ponúkame vám kompletný sortiment

Kamenná predajňa

Široký sortiment priamo vo vašom meste.

Dozvedieť sa viac

Darčekové koše e-shop

Radi Vám pripravíme darčekové koše s tovarom podľa vlastného výberu.

Dozvedieť sa viac

Velkoobchod e-shop

Darčekový obchod, to je príležitosť, ako robiť z bežných dní výnimočné.

Dozvedieť sa viac

Nájdete nás

Zvolenom každý deň rozvoniava výborná talianska káva. Viete odkiaľ? 
Predsa od nás, z predajne Delikates.

Adresa:

Delikates
P.O. Hviezdoslavova 34
960 01 Zvolen

Veľkoobchod: 0905 946 761
Predajňa: 0908 551 034
E-mail: info@delikates.sk

Otváracie hodiny

Po-Pi: 09:00 - 17:30
So: 09:00 - 12:00
Ne: Zatvorené