Veľkoobchod

Byť jedinečný znamená byť o krok vpredu…

Delikátne kúsky od nás pre Vás

Vlastníte darčekovú predajňu? Aká je Vaša filozofia? Aké značky predávate? A prečo sa vlastne tak veľa pýtame? Naším cieľom je ponúknuť zákazníkovi vždy to najlepšie. Preto kladieme veľa otázok a pozorne načúvame potrebám všetkých našich klientov. Môžeme tak zodpovedne povedať, že presne vieme, čo Váš obchod potrebuje.

Darčekový obchod, to je príležitosť, ako robiť z bežných dní výnimočné. Ako potešiť človeka a dať mu pocit, že je pre Vás niečo viac. Tento princíp prenáša naša spoločnosť aj do obchodovania. Prečo teda predávať sladkosti, ktoré nájdete v každom supermarkete a ktoré sú také bežné a neatraktívne?

Zásobujeme celé Slovensko

Tak, ako sme aj my. Naša spoločnosť je výhradným dovozcom všetkých vyššie spomenutých značiek. Sortiment z importu zároveň neustále rozširujeme o ďalšie a ďalšie značky, takže sa rozhodne máte na čo tešiť. Každý deň pre Vás objavujeme nové klenoty talianskeho trhu. Všetky dovážané výrobky sú jednotky na talianskom aj európskom trhu a reprezentujú tú najvyššiu kvalitu.

Nudia Vás stále tie isté obaly už niekoľko rokov? Pri bežných výrobkoch zmenu nečakajte. Talianski výrobcovia si však dajú záležať. Garantujeme Vám pravidelnú výmenu obalov jednotlivých výrobkov, získate tak stále ten istý kvalitný tovar v novom a novom obale. A čo náskok pred konkurenciou veľkých obchodných reťazcov? Celkom určite!

Presvedčili sme Vás?

Ozvite sa nám a dohodneme sa na zásobovaní aj Vašej predajne!

Naše služby

Ponúkame vám kompletný sortiment

Kamenná predajňa

Široký sortiment priamo vo vašom meste.

Dozvedieť sa viac

Darčekové koše e-shop

Radi Vám pripravíme darčekové koše s tovarom podľa vlastného výberu.

Dozvedieť sa viac

Velkoobchod e-shop

Darčekový obchod, to je príležitosť, ako robiť z bežných dní výnimočné.

KONTAKT

Nájdete nás

Zvolenom každý deň rozvoniava výborná talianska káva. Viete odkiaľ? 
Predsa od nás, z predajne Delikates.

Adresa:

Delikates
P.O. Hviezdoslavova 34
960 01 Zvolen

Veľkoobchod: 0905 946 761
Predajňa: 0908 551 034
E-mail: info@delikates.sk

Otváracie hodiny

Po-Pi: 09:00 - 17:30
So: 09:00 - 12:00
Ne: Zatvorené